Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda

Sakarya Aqua Park
SİZLERLE GÜZEL

Bölgenin en büyük Aqua Parkı unvanına sahiptir. 1.500 metre uzunluğuyla, 13 kaydırağı ve toplam 2.800 m² havuzları, ile tesisimiz toplamda 21.000 m² üzerine kurulmuştur. Son sistem kaydıraklar ve arıtma teknolojisiyle hizmet vermektedir.

Adrenalin tutkunlarına MULTİ SLİDER, COMPACT SLİDER, KAMİKAZE, SÜPER SLİDER, OPEN SLİDER ve BOTLU BLACK HOLE olmak üzere 13 adet kaydırak hizmetini vermekteyiz.

1 adet 750 m² aile havuzu,
2 adet 400 m² çocuk havuzu,
1 adet 1200 m² adrenalin havuzu,
3 adet 450 m² kaydırak düşme havuzları siz yüzme tutkunlarına günü birlik ekonomik tatil fırsatı sunmaktayız.

Güneşlenme alanının tamamı 12.000 m² modern seramik kaplaması ile tasarlanmıştır. Yine bu alandaki şezlong sayımız 1.250 adettir.

Doğu Marmaranın en büyük Aqua Parkına Kocaeli, İstanbul ve civar yakın illerden en fazla 2 saatte tesisimize çok rahat ulaşılabilmektedir. Günübirlik tatilcilerin gözdesi olan tesisimiz, marmara bölgesinde adından sıkça bahsedilen bir tatil köyü konumundadır.

2.000 m² yağmur ve güneşten etkilenmeyen kapalı alana sahiptir. Bu alan tesisimizde restaurant ve kafeterya hizmeti olarak özel ayrıcalık katmaktadır.

Zengin mutfağımızla birlikte açık büfe kahvaltı keyfini birlikte yaşayalım. Haftanın yorgunluğunu huzur dolu bir ortamda atmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

1.000 m² kapalı alana sahip bay ve bayan ayrı ayrı soyunma dolaplarımızın toplamı 1.600 adettir.
Aynı zamanda yine bir bölümü, bu alanda bulunan 40° civarı içinde sıcak su bulunan duşlarımız bulunmaktadır.

Tatil köyümüzde, mescit, bebek bakım odası, emanet odası, güvenlik, müşteri danışma, sağlık reviri, sahne ve konser alanı (3.000 kişilik) ve tesisimizin hemen yan tarafında bulunan 2 adet oto parkımız mevcuttur.

Siz değerli misafirlerimiz için çalışma ve yatırımlarımız her yıl düzenli olarak devam etmektedir.

Vizyonumuz sizlere en iyi tatili yaptırmak

10 yılı aşkındır verdiğimiz hizmeti, önümüz yıllarda da kat kat artırarak siz misafirlerimizin tatil ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak olacak.

21.000 m²

Toplam Alan

4

Havuz

1

Emanet Odası

1

Müşteri Danışma

1

Giriş ve Güvenlik Kontrol

1

Bebek Bakım Odası